General Information

Biography

1982’ de Mersin’de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Mersin’de tamamlamıştır. 2000-2003 yılları arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliğinde eğitim almış, 2003 yılında dikey geçiş sınavı ile Akdeniz Üniversitesi Turizm Ve Seyahat İşletmeciliği programına yerleşmiştir. 2020 yılında Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği Ana Bilim Dalında Turizm İşletmeciliği Programında yüksek lisansını tamamlamıştır.     

2001-2010 yılları arasında Hava Alanları Yer Hizmetleri A.Ş. (Havaş)’da Yolcu Hizmetleri Memuru olarak Dalaman, Antalya, Ercan Havalimanlarında beş yıl çalıştıktan sonra 2012 yılında Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programında Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve hala devam etmektedir.

Institutional Information

Unit
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Department
Ulaştırma Hizmetleri
Program
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Contact

Email
nurbaktir@akdeniz.edu.tr
Web Page
https://avesis.akdeniz.edu.tr/nurbaktir
Office Phone
+90 346 303 0 Extension: 5536
Office
B Blok 2.Kat
Address
Adres: Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü,Bayındır Mahallesi,Kazım Karabekir Caddesi, Çallı Mevki 07070 Muratpaşa /ANTALYA