M. Korkmaz And Ş. T. YANGÖZ, "Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü," Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi , vol.3, no.8, pp.77-86, 2013
Korkmaz, M. And YANGÖZ, Ş. T. 2013. Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü. Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi , vol.3, no.8 , 77-86.
Korkmaz, M., & YANGÖZ, Ş. T., (2013). Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü. Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi , vol.3, no.8, 77-86.
Korkmaz, Medet, And ŞEFİKA TUĞBA YANGÖZ. "Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü," Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi , vol.3, no.8, 77-86, 2013
Korkmaz, Medet And YANGÖZ, ŞEFİKA T. . "Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü." Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi , vol.3, no.8, pp.77-86, 2013
Korkmaz, M. And YANGÖZ, Ş. T. (2013) . "Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü." Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi , vol.3, no.8, pp.77-86.
@article{article, author={Medet Korkmaz And author={ŞEFİKA TUĞBA YANGÖZ}, title={Hastanın Kanser Tanısına Uyumunun Sağlanmasında Hemşirenin Rolü}, journal={Uluslararası Hakemli Akademik Spor Sağlık ve Tıp Bilimleri Dergisi}, year=2013, pages={77-86} }